Sıkça Sorulan Sorular

Bir kullanıcı kaydı oluşturarak teşvik hesaplaması yapacağınız SGK işyerlerinin şifrelerini sisteme tanımlayarak başlayabilirsiniz.

İşveren için birçok teşvik bulunmakta ve her birinin algoritması farklı olmaktadır. En uygun teşviki hesaplamak ve maksimum tutarda fayda sağlamak için programa ihtiyaç duyulmaktadır.

Program sayesinde ayrıca insan hatalarından doğabilecek kayıpların da önüne geçilmiş olur ve işlemleriniz daha hızlı gerçekleşmekte ve zamandan tasarruf edilmektedir.

Uygulamamızda yüksek güvenlikli ve şifrelenmiş veri tabanı alt yapısı kullanılmaktadır. Verileriniz KVKK ve ISO27001 Bilgi güvenliği standartlarına uygun olarak korunmakta ve 3. şahıslarla paylaşılmamaktadır.

SGK teşviklerinden büyük ya da küçük ölçekli olması fark etmeksizin bütün iş yerleri faydalanma hakkına sahiptirler. İş yerinin personel sayısının arttırılmış olması önemlidir.

Aylık prim ve hizmet belgesi kuruma yasal sürede verilmiş olmalı,
Primler yasal süre içerisinde ödenmiş olmalı,
Kayıt dışı sigortalı çalıştırılmamalı,
Yararlanma süresi; erkeklere, kadınlara, sahip olunan belgelere ve yaşa göre değişkenlik göstermektedir.

İşe alındığı tarihten önce, belirli bir dönemde işsiz olmalı,
Ortalama sigorta sayısına istihdam olmalıdır.

6111 – 6645 – 17103 – 27103- 2828-17256-27256-07316 ) teşvikler otomatik hesaplanır. Aynı personelin birden çok teşvikte uygunluğunun olması durumunda maksimum faydaya bakılır.

Üyelik bedeli detayları Hizmet Paketlerimiz bölümünde detaylı açıklanmıştır