Nasıl Çalışıyor?

Teşvik Hesaplamalarınız için En Hızlı Yazılım

İşverenler için yürürlükte olan birçok SGK teşviki bulunmakla birlikte her birinin ayrı ayrı hesaplama algoritması vardır. En fazla faydayı sağlamak ve bütünleşik bir hesap yapabilmek için programa ihtiyaç duyulmaktadır.

Program sayesinde insan hatalarından doğabilecek yersiz yararlanmaların önüne geçildiği gibi işlemler daha hızlı gerçekleştirilmekte ve bu sayede zamandan da tasarruf edilmektedir.

1. Adım

Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.

3. Adım

İşlemlerin tamamlanmasının ardından belirtmiş olduğunuz e posta adresinize ve telefon numarasıza raporlama iletilecektir.

5. Adım

Beyanname dosyanızı yükleyebilir derlenmiş halini indirebilirsiniz

2. Adım

SGK E-bildirge giriş bilgilerinizin olduğu Excel, CSV veya xml formatındaki dosyanızı sisteme yükleyin.Otomatik SGK e-bildirge şifre kontrolü yapıldıktan sonra SGK ekranlarından gerekli bilgilere ulaşarak potansiyel teşvik durumunuz hesaplanır.

4. Adım

İşlemlerin tamamlanmasının ardından belirtmiş olduğunuz e-posta adresinize ve telefon numarasıza raporlama iletilecektir.

İşlerinizi TeşvikSepeti ile hızlandırın.

Teşviksepeti tüm SGK işlerinizi hızlandırır size hem zaman kazandırır hem de tasarruf sağlar.

Eğer aklınıza takılan sorularınız varsa bize ulaşabilir veya iletişim bilgilerinizi bize iletirseniz sizi arayıp bilgi vermek isteriz.

  • Aklınıza takılan tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilirsiniz
  • İşleyişle ilgili size detaylı bilgilendirme yapabiliriz..
Bize Ulaşın